Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

0 4.518

Kredi kartı kullanımı günümüzün en temel ihtiyaçları arasında yer edinmiştir. Günlük hayatta artık nakit para kullanımından ziyade insanlar kredi kartı ile ödemeyi tercih etmektedirler. Kredi kartı her başvuran kişiye verilmediği gibi belirli bir limit ile insanlara dağıtılmaktadır.

Bu yazımızda ise sizlere “ Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ? ” bundan bahsedeceğiz. Vakıfbank kredi kartı başvurusuyapmanın birbirinden farklı yolları bulunmaktadır. Vakıfbank kredi kartı başvuru işlemlerin aşağıda sizlere saymış olduğumuz dört madde ile gerçekleştirebilirsiniz.
Birinci olarak VB TCKİMLİKNO yazarak 5724 ‘e mesaj atarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci olarak Vakıfbank’a ait olan vakifkart.com.tr url adresinden kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üçüncü olarak ise 0850 222 0 724 nolu telefonu arayarak Telefon bankacılığı sayesinde kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

https://webservis4.vakifbank.com.tr/webUzunBasvuru/default.aspx

Dördüncü olarak ve genelde kendi işini bizzat çözmek isteyenler için evlerinize , iş yerlerinize en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Saymış olduğumuz yöntemlerden herhangi biriyle kredi kartı başvurunuzu yaptıktan sonra sıra geldi bir diğer önemli işlem olan sonuç öğrenmeye. Kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için ne kadar sabırsızlandığınızı tahmin ediyoruz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapmış olduğunuz kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenmek için 0850 222 0 724 nolu telefonu arayabilirsiniz. Telefon bankacılığı sayesinde kolaylıkla kredi kartı başvuru sonucunuzun olumlu ve olumsuz sonuçlandığını öğrenebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.